Wyścigi konne stają się niebezpiecznie szybkie

Dlaczego warto jeździć konno?
Styczeń 12, 2018
Show all

Wyścigi konne stają się niebezpiecznie szybkie

Poprawa utrzymuje się głównie w wyścigach na krótkich prędkości i tyle tego zjawiska może być genetycznej hodowli ostatnich dziesięcioleci.Koni wyścigowych biegną coraz szybciej, szczególnie na krótkich dystansach, zakładają wyścig konny autorzy analiz statystycznych, przeprowadzonych na danych, które obejmują ponad półtora wieku. Wyniki te obalają inne wyżej, i poczucie wspólnego dla przemysłu jeździecki, że purasangres, tak wysoko cenione ekonomicznie, dotarli do granicy swojego fizycznego. Wcześniejsze badania opierały się na ilość danych znacznie mniej.

wyścig konny

Wyścig konny-zawodnicy

Wyścigi, prędkość, Golden Kość, 1200 metrów, który odbywa się w Australii, aby ogierki dwóch lat, ma pulę nagród w wysokości 3,5 mln dolarów australijskich, w taki sposób, wyniki badań, jak to reprezentują sobą coś więcej, niż tylko zabytki. Dystans ten można by uznać za odpowiednik 100 metrów kreska w lekkiej atletyce, ale jest, tak, wyścigach ponad trzech kilometrów. Zwycięzca jednej z dłuższych (Melbourne Cup), również w Australii, 3200 m, powyżej trzech lat, dostaje ponad 3 mln dolarów australijskich.Z 1850 prędkość koni wyścigowych znacznie wzrosła, ale nie liniowo. Odnotowano znaczny wzrost od końca XIX wieku, w 1910 roku. Do 1975 roku stał się kolejnym etapem modernizacji, który był jeszcze większy od poprzedniego. W ostatnim okresie esudiado, od 1997 roku do 2012 roku, wzrost koncentruje się w małych nakładów, w których był, średnio 0,11% w skali roku. W tej chwili dostępne są dane, bardzo pełne, które dotyczą wszystkich koni, które biegają i nie tylko zwycięzców wyścigów.

Należy przeprowadzić dodatkowe badania, aby znaleźć przyczynę tego wzrostu wyścig konny prędkości, ponieważ w grę wchodzi wiele czynników, które na przestrzeni historii zostały zawarte techniki, które wykorzystują konie do jazdy konia. W ostatniej ćwierci XX wieku stały się powszechnie używane, np. postawa Pionier Lester Piggot, jednak, został również wprowadzony globalizacji w branży hodowli wszystkich purasangres, co może oznaczać poprawę genetyka import i eksport kopii, i obserwuje się wzrost masy ciała, co prowadzi koni, aby wyrównać szanse (handicap).

„Następuje doskonalenie ludności w ogóle, ale szczególnie w wyścigach krótkie” pokazują, Patrick Sharman i Alastair Wilson z Uniwersytetu w Exeter (wielka Brytania), autorzy badania opublikowanego w czasopiśmie ” Biology Letters. W wyścigach średnia prędkość i duże odległości to poprawa o wiele mniej. „Aby określić, czy wzrost prędkości opiera się w odpowiedzi, wybiórczo na podstawie genetycznego konieczne jest badanie genetyczne, bardziej szczegółowe, – podkreślają naukowcy. Powodem tego, że poprawa była centre w wyścigach na krótkich może być w tym, że hodowcy, przyczyniają się w ostatnich dziesięcioleciach prędkość od oporu, najważniejszym w długich wyścigów.

Skacze jak sport ma długą historię wyścig konny hodowli i hodowli zamienił się w całą branżę, która rusza się dużo pieniędzy na świecie. Tym nie mniej, rasy koni, bazy branży, nadal, wybranych na wszystkie warunki, z dużym czynnikiem niepewności, nawet jeśli są one oparte na dziedzictwo genetyczne.Aby uzyskać egzemplarzy z najlepszymi warunkami do uruchomienia w różnych formach hodowcy robią krzyże wśród samców i samic z pewnymi cechami: historia w wyścigach, rodowód i cech anatomicznych. Zasługa genetycznego zakłada się, na koń, jeśli twoi bliscy krewni mają umiejętności, aby uciec, chociaż on nie biegał po chorobie lub w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Komentarze są wyłączone.