Końska natura

Jak opanować kłus
Styczeń 9, 2018
Show all

Końska natura

Często już mówić o tym, co jest „naturalne”, a co jest fałszywe koni, i, jak podkreślają naturalne metody, bo inne potencjalnie poważne i nieprzyjemne. Jeśli naprawdę w końcu w tym, trzeba dać prawie wszystko, co w ich relacjach z końmi, ponieważ większość z nich nie jest całkowicie naturalny dla nich. Tak, że musimy dokonać rozróżnienia między pojęciami „naturalne i sztuczne oświetlenie”

Końska natura

Kiedy trenowałem, mój trener zapytał mnie następującym pytaniem: „jest jazda oczywiście. I właściwą odpowiedzią było „nie”. Konie to naturalne, to naturalne dla wielu gatunków koni, które do tej pory żyją, oczywiście – żyją na sawannie jest jedzenie stale pod nogami i często prowadzi do lwów.

I większość z nas jest oczywiste, że jeśli ludzie na koniach tutaj i dawno wymarłych gatunków, albo chcemy zwiększyć ją do mięsa. Tak więc, jest oczywiste, że musimy znaleźć kompromis z rzeczywistością w której żyjemy. I mamy do czynienia z koni w cudze sprawy, aby uzasadnić ich istnienie wokół nas.

I zanim my, ale teraz musimy zrobić kilka rzeczy, bez, oczywiście, od nich trzymać go w stajni, płacić ich wykastrować ich i tak dalej. tak dalej.

Oznacza to, że gdy mówimy o naturalnym i sztucznym oświetleniu, mówimy o tym, jak kontrolować i butów konia, w całości fundusze. Środki te mają pomóc konia, aby wykonać to, co chcemy od niego. Jako zasobów, na przykład, może spowodować ciało i głos. W sztucznej zrozumieć: – bat, ostrogi, lejce, żelazo i siodło. Jak lepiej spróbować i dowiedzieć się, jazda z nim koń czuje się znacznie lepiej. Jak waga jeźdźca rozkłada się na większej powierzchni, z konia.

Kij, pies szkolenia – jest to taki sam nośnik fizyczny, ale jest to bardzo przydatne do szkolenia psów. I nie ma bata mąż bije konia. Ćwiczenie jednak trzymać psa, pomaga konia łatwiej zrozumieć grupy i osoby, które musisz dowiedzieć się, jak go używać prawidłowo. Pas dobrze stać tylko z naszej strony i dać nam możliwość osiągnięcia jego konia na bezpieczną odległość. To narzędzie komunikacji, a nie kara, obrazy i dekoracje.

Oczywiście, że jazda konna nie jest naturalne, ale nie rezygnuje do końca, oczywiście, środki komunikacji. I należy starać się używać, oczywiście, bardziej zrozumiały środki dla выездки koni. Ta metoda jest metoda, która nazywa się. Dla zainteresowanych, istnieje wiele informacji w Internecie.

Naturalna kontrola konia

Naturalna zarządzania jest najlepszym urządzeniem do podłączenia wyjścia z konia. Tradycyjnie, zarządzanie fizycznej obejmują cztery rzeczy: Drużyna (ciężkości), nogi, ręce i głos jeźdźca. Ale wolę używać naturalne elementy sterowania, czyli w tradycyjnych czterech dodać jeszcze jeden: oczy jeźdźca, oddech i umysł. Kiedy siedem sposobów zarządzania, które są używane w tym samym czasie, jasne i zrozumiałe, komunikat dla konia. I zanieczyszczeń do atmosfery i przygotowuje ciało do prawidłowego montażu grupy.

Wszystko to, oczywiście, państwa powinny współpracować i być oryginalne lub być podłączone do mieszkanie jeźdźca. Aby wykonać polecenie, Dajemy koń to nie tylko sprawdzanie (na przykład, jeśli chcemy zatrzymać czas, możliwość i trzeba wykorzystać wszystkie sterowania, aby wyglądać naprawdę właściwy wariant odpowiedzi.

Jeśli chcemy, aby koń obracać w dowolnym kierunku, kierowca musi najpierw zobaczyć, w jakimkolwiek kierunku, i w użyciu ich oczy i ciało, aby wywołać w tej rundzie. Gdy głowa kierowcy była zwrócona w kierunku przepływu, i ciało, musi być skierowany w tym kierunku. Następnie, ostrożnie przenieść ciężar ciała na zewnętrzną kości siedzenia. I potem ręce i nogi muszą śledzić ruch siedziska i nie będzie działać w izolacji.

Użyj swoje ciało, aby kontrolować konia i obejrzeć wszystkie części ciała, aby korzystać z tej samej pozycji w jednej drużynie. Jest to bardzo skuteczny sposób, aby kontrolować konia, i wynik będzie niewidzialny zespole i płynne przejścia.

Komentarze są wyłączone.