Jak opanować kłus

Końska natura
Styczeń 5, 2018
Dlaczego warto jeździć konno?
Styczeń 12, 2018
Show all

Jak opanować kłus

Pomimo wszelkiej pomocy, która jest dostępna z czasopism, książek i ponad uczenia się, siedząc jogging nadal jest główną przeszkodą dla wielu – ale jeśli wiesz, jak ty mnie rozumiesz! W ciągu wielu lat miałem problem, kiedy przeniósł się z pulchną pony temu w bardzo miękkie, gęste rasowy koń języka angielskiego, szczególnie w tylnej części. Edukacja wtedy wszystko było o, siedzi, jak klej, i, niestety, niewiele uwagi zwrócono na to, co było konieczne dla konia.

Niektóre konie, oczywiście, wolą uciekać, a kiedy w końcu siedzę w bardzo intensywny jogging swojej klaczy, trzeba było udawać, siedziałem w czymś tłukącego. Zrozumienie tego, jak koń pracuje pod jeźdźcem ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia prawidłowej zrównoważonej pozycji. Na bieżąco, jak nasze ciało, aby mieć do czynienia z ruchem i wymaga logiki i praktyki, aby uwzględnić w równaniu. I wreszcie, nie zapomnij wziąć pod uwagę fakt, że każdy koń jest inny.

Równowaga

To prowadzi nas do zrozumienia bilans (balans). Jeśli koń porusza się, oczywiście, do przodu, naszym celem jest, aby pozostać w równowadze z nim. Najlepiej to zrobić na linie w pierwszych dniach. Później, kiedy minie wystarczająco dużo trenować konia, możesz również spróbować pomóc mu przejść na nasz bilans. Tym nie mniej, jazda konna-to dwustronny rzecz, i to nie tylko pytanie po ruchu trzeba również, aby pomóc odzyskać konia-to płynny ruch, który został zakończony ze względu na nas. Bo nie ma nic gorszego dla konia lub jeźdźca z wyboista droga, najlepszym sposobem, aby osiągnąć ten cel?

Po pierwsze, należy dążyć do równowagi w połowie ruchu, gdzie strzał lub postęp sprowadza się do minimum (np. stojąc w środku statku). Po drugie, musimy współpracować z krzesła i nogi trzymać forhend ( „łuk”), jak to możliwe.

Niektóre konie trudniej . Wielu kierowców o tym wie, ale to prawda, że niektóre konie o wiele trudniejsze kłusa powietrza niż inne. W rzeczywistości, nie ma żadnych wątpliwości, że konie z największych i najbardziej imponujących porusza się często, aby zarobić nawet najlepszych zawodników swojej wagi, jeśli naprawdę nie możesz się skupić. Dla kogoś takiego jak ja, z wąskimi biodrami, może być lepiej, aby uzyskać większy ciężar na biodrach i po przekątnej, jak jazda konna z ciałem hurtownia może poważnie wpłynąć na balans człowieka. W rzeczywistości, powodując głębokie siedzisko może powodować problemy w obszarze bioder i pleców, jeśli nie jesteś ostrożny. To wyjaśnia, dlaczego tak wielu ludzi w dużych koni wydawać się trochę ruchu, bo kompromis odchylając się do tyłu i chowa ogon.

Oczywiście, można śledzić jej ruch w tym miejscu, ale będzie mniej zdolny do jazdy, bez silnego związku z lejce. Siedzi temu od pionu, również mają tendencję, aby skłonić go jeźdźca, aż jego słaby punkt na grzbiecie konia, powodując depresję ( „nuda”) na plecach lub zapobiec konia z fotela. Rozwój pracy jogging-to, że jesteśmy lepiej przygotowani, aby pomóc młodym, trudne, lub stary koń, aby wzmocnić plecy. W fazie siedzi po przekątnej, delikatny smak, zamykamy nasze nogi, i chcemy zrobić to płatki owsiane i podnosząc ciężar na plecach, na kolejnym etapie, proponuje się pochodzić z nas. To bardzo ważne, gdy podnosimy, mamy ręce przed pozycji pionowej, tak, aby była zwabiony wkraczać na naszej stronie internetowej. Utrzymanie naszej brzusznych firmy, myśląc, w górę i do tyłu, co pozwala zachować naturalne kontury-to ważne.

Jazda kłusem dla początkujących

Jak możemy powiedzieć, kiedy koń wspina się z powrotem na tyle, aby spróbować usiąść biegać? Cóż, to wszystko wiąże się z pojęciem słowa, ale jeśli koń czuje się jak dysk, i jest bardzo trudna, ciężka i nierówna, możesz być pewien, że do tej pory nie nauczył się zrelaksować i przenieść odpowiednio od tylnej strony , W tym przypadku należy być bardzo ostrożnym, o tym, jak siedzi jazdy przebieg, ale najpierw trzeba zainstalować kilka kroków między wakacje ryś.

Jeśli, z drugiej strony, nie ma prawie żadnego ruchu nie ma, i czuje, jak siedział na chodniku, wchłania się dobrze, to może być koń nie uczestniczy w ogóle! Aby kontynuować tam być, to, oczywiście, chcą. W razie wątpliwości, należy skontaktować się z siebie, od ziemi, aby podążać drogą, że koń pozostawia swój bieg, a następnie pracować w niektóre ćwiczenia, opisane już w tej serii, aby poprawić chwyt przed.

Najlepszym przypadku, kiedy ma się wrażenie, że siedzi na łuk ruchu pod siodłem wrażenie, że wznoszą się i opadają w miękkiej artystycznej (np. oddychanie). Nie, powinno być lekkie uczucie mdłości na boki, po przekątnej, ze względu na charakter kursu, czyli koń niesie w prawej części ciała w górę i do przodu, prawy piszczel zobowiązuje się odpychają się od ziemi i do przodu, podczas gdy lewa ręka porusza się w górę i do przodu, w ten sam sposób. Nie staraj się, aby podkreślić to ruch, po prostu siedząc w fotelu głównego zawieszenia, rekreacja i kolana, i niech się dzieje. Emocje-to bardziej do przodu, niż wszystko inne, i nasz organizm będzie lepiej przygotowany, aby poradzić sobie z tym, więc nie sądzę, że trzeba przejść z jednej strony na drugą.

W końcu sztywności w tylnej części zawodnika często wynikają z próby zbyt trudne do opanowania jogging wypoczynkową. Niektórzy ludzie mają obsesję na punkcie, że nie pomoże. Stres i napięcie powoduje, że kręgosłup, aby stać się sztywne, małe pochylony do przodu, że każdy z nas w codziennym ruchu konia, została odrzucona. Sztywność jest następnie wykonywany jest na całe ciało. Jedną z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu-to nauczyć się rozluźniać mięśnie pośladków i nóg, tak, aby zwiększyć przyczepność (sprzęgło). Miękkość tutaj będzie działać jak amortyzator, który zmniejsza napięcie linii konia, zanim osiągnie swój kręgosłup.

Komentarze są wyłączone.